Членови кои ги следи AnnaSSnape21

 1. bilkata

  Администратор
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Поени од трофеи:
  296
 2. kleopatra11

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  29
  Поени од трофеи:
  166
 3. macence

  Истакнат член
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  106
 4. skorpija1992

  Истакнат член
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  30
  Поени од трофеи:
  116