Anthem
Последна активност:
12 јануари 2014
Се зачлени на:
17 декември 2012
Пораки:
21
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
16

Следбеници 1

Локација:
Лондон

Anthem

Активен член, од Лондон

Последна посета на Anthem:
12 јануари 2014