1. Планирана е кратка техничка интервенција во 00:30 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
Antonija1
Последна активност:
17 декември 2010
Се зачлени на:
25 декември 2009
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
100

Следбеници 1

Antonija1

Истакнат член

Последна посета на Antonija1:
17 декември 2010