Членови кои ја/го следат Arianna

 1. BlondeGirl8

  Истакнат член, од Знаеш каде да ме најдеш
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  115
  Поени од трофеи:
  246
 2. MarioCasas

  Истакнат член
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  36
  Поени од трофеи:
  176