Astrid
Последна активност:
6 јануари 2012
Се зачлени на:
22 февруари 2011
Пораки:
100
Допаѓања:
23
Поени од трофеи:
91

Следбеници 1

Локација:
BS160

Astrid

Истакнат член, од BS160

Последна посета на Astrid:
6 јануари 2012