Aurora05
Последна активност:
19 јули 2015
Се зачлени на:
20 мај 2014
Пораки:
92
Допаѓања:
25
Поени од трофеи:
26

Aurora05

Активен член

Последна посета на Aurora05:
19 јули 2015