B.Waldorf
Последна активност:
24 август 2012
Се зачлени на:
1 септември 2011
Пораки:
96
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
96

B.Waldorf

Истакнат член, од замокот во Версај :)

Последна посета на B.Waldorf:
24 август 2012