Неодамнешна активност на baby-star

 1. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на snegulkata во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH]

  20200224_152517.jpg 28 февруари 2020 во 19:38
 2. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на snegulkata во темата Фемина Инстаграм.

  [ATTACH]

  20200227_145040.jpg 28 февруари 2020 во 19:37
 3. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на LivingGlam во темата Фемина готвач - Тема: Салата.

  Салатчево го пробав во Аурум (Битола) и оттогаш редовно си правам своја верзија. :) Цвекло, фета, оревчиња, маслинки. Треба и малку...

  E0347F6A-CC80-472F-9C1A-DEF2C2F1720B_1_201_a.jpeg 24 февруари 2020 во 00:13
 4. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на wannaBeMomma во темата Свекрвите и снаите – проблеми.

  А вака, мајката можела да ја спушти свекрвата а ќерката да не дознае и да не ја нервира

  23 февруари 2020 во 16:59
 5. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на Macito007 во темата Свекрвите и снаите – проблеми.

  Таков период е :D На пролет на лето ваму таму поминал денот нема време за замарање, вака дома со дете плус ќе најдеме сите некоја рачка за...

  23 февруари 2020 во 16:58
 6. baby-star одговори во темата Свекрвите и снаите – проблеми.

  Глупости за што се нервирате. И рекла свекрвати на мајка ти дека ќе запалиш цигара и поради тој факт ти нема да го оставаш детето да ти го...

  23 февруари 2020 во 11:11
 7. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на WildMk во темата Свекрвите и снаите – проблеми.

  Оти мори да се напниш? Шо те боли таквата, шо мислела таа. Нејзин проблем.

  22 февруари 2020 во 18:53
 8. На baby-star му/ѝ се допадна мислење на Bella* во темата Мајчински муабети.

  убав ден :hug: штета неможам видео да ви испратам од Дора,сабајле комедии :) сакаш братче? Неееее вика дури го прави лош гласот и мафта со...

  21 февруари 2020