babyblond
Се зачлени на:
19 февруари 2011
Пораки:
1.168
Допаѓања:
1.539
Поени од трофеи:
316
Пол:
Женски
Роденден:
9 април 1992 (Возраст: 29)
Професија:
Берач на туѓи гајлиња понекогаш

babyblond

Популарен член, Женски, 29

" Соништата се најглавното нешто во твојот живот. Човек почнува да умира кога престанува да сонува..." 25 декември 2014