bad-cat8
Последна активност:
26 октомври 2011
Се зачлени на:
27 мај 2010
Пораки:
151
Допаѓања:
78
Поени од трофеи:
156

Ги следи 3

Следбеници 4

Локација:
На Марс..во близина на Јупитер :Р
Професија:
Главен уредник на ФБ. :Р