Членови кои ја/го следат badgirl12

 1. lolita97

  Истакнат член
  Пораки:
  169
  Допаѓања:
  37
  Поени од трофеи:
  111
 2. sleepingbeauty

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  266
  Допаѓања:
  540
  Поени од трофеи:
  226
 3. verica95

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100