Членови кои ги следи badgirl12

 1. anickata

  Истакнат член, од bitola
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  156
 2. dumbal

  Истакнат член, од Битола
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  116
 3. Ema.Sk

  Популарен член, од Always step ahead
  Пораки:
  1.092
  Допаѓања:
  1.126
  Поени од трофеи:
  326
 4. girl12

  Истакнат член
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  31
  Поени од трофеи:
  201
 5. katakomba24

  Популарен член, од Vaci Utca... <3 47-48
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  532
  Поени од трофеи:
  296
 6. pretty

  Истакнат член
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  9
  Поени од трофеи:
  156