Форумџика на годината 2019: НОМИНАЦИИ

Членови кои ја/го следат badgirl2

 1. alexsandraa

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  456
  Допаѓања:
  719
  Поени од трофеи:
  266
 2. Arthur

  Популарен член, Женски, 22
  Пораки:
  668
  Допаѓања:
  2.505
  Поени од трофеи:
  276
 3. Bokchee

  Истакнат член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  818
  Поени од трофеи:
  246
 4. Izicka

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  64
 5. simonnnna

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 6. skorpija123

  Популарен член
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  2.623
  Поени од трофеи:
  276