Baloska
Последна активност:
13 февруари 2010
Се зачлени на:
29 ноември 2009
Пораки:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101
Локација:
Битола
Професија:
машински инженер

Baloska

Истакнат член, од Битола

Последна посета на Baloska:
13 февруари 2010