Форумџика на годината 2020
Bandit
Последна активност:
15 октомври 2014
Се зачлени на:
8 август 2014
Пораки:
15
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
6
Локација:
Boulevard of broken dreams

Bandit

Активен член, од Boulevard of broken dreams

Последна посета на Bandit:
15 октомври 2014