Barbara94
Последна активност:
16 декември 2016
Се зачлени на:
30 јануари 2014
Пораки:
12
Допаѓања:
48
Поени од трофеи:
36

Ги следи 1

Пол:
Женски
Роденден:
март 26

Barbara94

Активен член, Женски

I love you too 21 јануари 2016

Последна посета на Barbara94:
16 декември 2016