Членови кои ја/го следат barbiegirl

 1. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 2. Iva-Sliva

  Истакнат член
  Пораки:
  223
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  151
 3. kondor1609

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 4. mari4eEe

  Истакнат член
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  116
 5. neodoliva20

  Активен член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  30
 6. Pekmez

  Активен член, од Skopje Macedonia
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  34
 7. PesiTo

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 8. Дискретниот

  Истакнат член, Машки
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  218
  Поени од трофеи:
  146