Barca-Gril
Се зачлени на:
2 јули 2013
Пораки:
863
Допаѓања:
914
Поени од трофеи:
246
Пол:
Женски
Роденден:
октомври 2
Локација:
.....Бардовци.......
Професија:
Правење бељи со другарка ми XD