Членови кои ги следи Barka

 1. Sonce

  Истакнат член
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  106
 2. Svetle

  Истакнат член
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 3. testy

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 4. Zore

  Истакнат член
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106