1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
bbv
Се зачлени на:
2 јануари 2014
Пораки:
20
Допаѓања:
16
Поени од трофеи:
16

Ги следи 1

bbv

Активен член

Remind yourself that it's okay not to be perfect. 4 ноември 2014