Членови кои ја/го следат Bianca

 1. Elisa

  Истакнат член
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  166
 2. kacita

  Истакнат член
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  116
 3. Minceee

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60
 4. sreknaa

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100