Bieber-Fever
Последна активност:
15 јуни 2012
Се зачлени на:
13 август 2011
Пораки:
43
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
76

Ги следи 3

Локација:
Bieber school
Професија:
Bieber teacher

Bieber-Fever

Истакнат член, од Bieber school

Последна посета на Bieber-Fever:
15 јуни 2012