Biggie
Последна активност:
19 декември 2016
Се зачлени на:
18 јануари 2011
Пораки:
210
Допаѓања:
62
Поени од трофеи:
206

Biggie

Истакнат член, од на чекор до рајот

Последна посета на Biggie:
19 декември 2016