Членови кои ја/го следат bim00

 1. Ane10

  Истакнат член
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  140
  Поени од трофеи:
  126
 2. Aneto10

  Активен член
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  36
 3. bihterka

  Истакнат член
  Пораки:
  89
  Допаѓања:
  55
  Поени од трофеи:
  51