Членови кои ја/го следат Biser

 1. Deni-f

  Истакнат член
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  106
 2. Elisaveta.femina

  Нов член
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  1
 3. FeminaAddicted

  Истакнат член
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  101
 4. gejm77

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 5. gusterce

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61
 6. Heartbreaker17

  Нов член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  4
 7. roman

  Истакнат член
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  61