bisercheto
Последна активност:
23 ноември 2011
Се зачлени на:
16 мај 2010
Пораки:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101

Ги следи 2

Следбеници 3

Веб сајт:
Локација:
Охрид.Македониа
Професија:
Ученичка во ОУ.СВ.Климент.Охридски.Охрид

bisercheto

Истакнат член, од Охрид.Македониа

Последна посета на bisercheto:
23 ноември 2011