Членови кои ги следи BlackPiano

 1. anabel-a

  Популарен член, од New York
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.489
  Поени од трофеи:
  316
 2. Hipica

  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.758
  Поени од трофеи:
  456
 3. Hipster

  Форумски идол, Женски, од Свирипичино
  Пораки:
  5.747
  Допаѓања:
  22.384
  Поени од трофеи:
  506
 4. Katerinceee

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  814
  Допаѓања:
  1.230
  Поени од трофеи:
  296
 5. marama

  Форумски идол, Женски, од во плакарот од соништата
  Пораки:
  4.724
  Допаѓања:
  61.520
  Поени од трофеи:
  476
 6. Snow-Queen

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  15.268
  Допаѓања:
  14.951
  Поени од трофеи:
  466
 7. Trendafilka

  Форумски идол, од 221B Baker Street
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.498
  Поени од трофеи:
  456