Членови кои ги следи BlackStar

 1. CrAzZyYy

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  499
  Допаѓања:
  984
  Поени од трофеи:
  226
 2. s.t.a.r.s.h.i.n.e

  Истакнат член
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  61
 3. the.vampire.girl

  Популарен член, Женски, од 90 Bedford Street, New York
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  1.488
  Поени од трофеи:
  276