Членови кои ги следи bllakce

 1. Azzura

  Истакнат член
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  147
  Поени од трофеи:
  196
 2. Gaabbii

  Истакнат член
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  166