Членови кои ги следи Blondy90

 1. bella.honey

  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  293
  Поени од трофеи:
  216
 2. L0ve

  Истакнат член, од Boulevard of Broken Dreams**
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  198
  Поени од трофеи:
  156
 3. Lux

  Форумски идол, Женски, од Секаде по малку.
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Поени од трофеи:
  416