Членови кои ја/го следат Blue

 1. Nita

  Истакнат член
  Пораки:
  91
  Допаѓања:
  22
  Поени од трофеи:
  166
 2. poslusen

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  100
 3. The.Girl.Next.Door

  Истакнат член
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  16
  Поени од трофеи:
  76