Членови кои ја/го следат Braveheart

 1. Angelche

  Популарен член, од Вода
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.352
  Поени од трофеи:
  316
 2. Bobe3

  Нов член, Женски
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  25
  Поени од трофеи:
  4
 3. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 4. Marija1517

  Активен член, Женски
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  16
 5. Nuny

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  146
  Поени од трофеи:
  101
 6. peperutche21

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  308
  Допаѓања:
  902
  Поени од трофеи:
  226
 7. sweetyy18

  Активен член
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  34
 8. Tinushka

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  4.754
  Поени од трофеи:
  296