Breezy
Последна активност:
25 јуни 2012
Се зачлени на:
20 јуни 2011
Пораки:
476
Допаѓања:
765
Поени од трофеи:
206
Локација:
London, where my dreams were born
Професија:
Шефица, во слободно време пеачка или актерка завис

Breezy

Истакнат член, од London, where my dreams were born

Последна посета на Breezy:
25 јуни 2012