bubili61
Последна активност:
3 ноември 2016
Се зачлени на:
1 декември 2011
Пораки:
97
Допаѓања:
67
Поени од трофеи:
141
Пол:
Женски
Роденден:
септември 27
Локација:
На југот од нашата мала и мила Македонија
Професија:
“Момак за све“