Форумџика на годината 2020
C.Galena
Последна активност:
3 јануари 2019
Се зачлени на:
28 декември 2013
Пораки:
11
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
156

C.Galena

Истакнат член

Последна посета на C.Galena:
3 јануари 2019