Capricorn26
Последна активност:
8 јуни 2016
Се зачлени на:
22 септември 2010
Пораки:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
150
Пол:
Женски
Роденден:
11 јануари 1984 (Возраст: 37)
Локација:
Veles
Професија:
Laborant

Capricorn26

Истакнат член, Женски, 37, од Veles

Последна посета на Capricorn26:
8 јуни 2016