Chanel
Последна активност:
4 мај 2010
Се зачлени на:
2 април 2010
Пораки:
6
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
101

Ги следи 3

Локација:
Skopje

Chanel

Истакнат член, од Skopje

Последна посета на Chanel:
4 мај 2010