Членови кои ги следи Chanel

 1. Ariel

  Пораки:
  3.444
  Допаѓања:
  56.387
  Поени од трофеи:
  476
 2. bilkata

  Администратор
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Поени од трофеи:
  296
 3. Shelea

  Форумски идол
  Пораки:
  3.663
  Допаѓања:
  34.255
  Поени од трофеи:
  476