Chelsea
Последна активност:
6 септември 2012
Се зачлени на:
19 април 2012
Пораки:
85
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
66

Chelsea

Истакнат член

Последна посета на Chelsea:
6 септември 2012