Форумџика на годината 2020

Членови кои ги следи Cheryl-Cole

 1. DivineChaos

  Истакнат член
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  60
  Поени од трофеи:
  141
 2. Gordana10

  Форумски идол, Женски, од Скопје
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.174
  Поени од трофеи:
  406