Членови кои ја/го следат Chika-Boom

 1. Elizabethh

  Истакнат член, од under your skin.
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  116
 2. Mar.Chy

  Истакнат член
  Пораки:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  60