Членови кои ги следи christinnn

 1. Afrodite¥

  Истакнат член, Женски
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  2.935
  Поени од трофеи:
  136
 2. Briar Rose

  Популарен член, Женски, од Planet Earth
  Пораки:
  2.195
  Допаѓања:
  12.851
  Поени од трофеи:
  256
 3. Hellobeautiful

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.262
  Допаѓања:
  8.933
  Поени од трофеи:
  346
 4. John Snow

  Популарен член, Машки, од Скопје
  Пораки:
  3.442
  Допаѓања:
  44.155
  Поени од трофеи:
  396
 5. Purplelilac

  Популарен член, Женски
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  24.933
  Поени од трофеи:
  356
 6. Someonespecial

  Free-minded aesthete, Женски, од Andromeda Galaxy
  Пораки:
  11.960
  Допаѓања:
  159.684
  Поени од трофеи:
  566
 7. Tan4ence

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.965
  Допаѓања:
  20.229
  Поени од трофеи:
  446
 8. Ygritte

  Популарен член, Женски, од Охрид
  Пораки:
  1.030
  Допаѓања:
  12.829
  Поени од трофеи:
  346