Неодамнешна активност на christinnn

 1. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на lovestoneddd во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Ама зашто бараш логика таму кај што и разумот отсуствува? :D Во 3 различни локала не ми побараа лична карта, ниту на некој друг а и да...

  2 јуни 2020 во 01:31
 2. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на ElenaOfRivendell во темата Сакам да кажам....

  СДК дека знаев дека во земјава има прост народ, ама дека до ова ниво - не. Нека ги чипираат, ама кога ќе ги чипираат нека стават во чипот...

  2 јуни 2020 во 00:15
 3. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на Lilit во темата Сакам да кажам....

  У еден ден, цела книга од 300 страни. Се спремам да си легнам, ми стигнува фб порака од другарка ми со хахааааа јор хајскул свитхард те...

  2 јуни 2020 во 00:14
 4. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на Feminka22 во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  [ATTACH] Србија денес.Нит маски нит растојание. Отворени им се границите у двата правци со сите соседни земји освен со нас (мислам) Ќе...

  8F9E3D00-24DA-4CE4-98A5-F45CF359A2A5.jpeg E549766E-1B1F-475C-8528-2C9A3B119EBB.jpeg 1 јуни 2020 во 20:21
 5. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на LiliBoz во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Доста им судите на тие што делеле. Ако им судите на нив тогаш судете си и на себе што одите на работа. И тие се борат за нешто да стават на...

  1 јуни 2020 во 17:21
 6. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на Nigredo Odor во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Што да очекуваш од народ кој сам побара и се согласи да биде затворен дома со месеци. Кукавички до срж! Наместо да бараа оперативни...

  1 јуни 2020 во 17:18
 7. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на Mantub во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Ај вие што сте за полициски објаснете ми ја логиката на се пуштено до 7, врие гужва насекаде ама во 07:05 доаѓа короната, сите дома. Убаво...

  1 јуни 2020 во 16:55
 8. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на CameliaMiller во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Побарај трансакциска и пушти им. Не, најврв се со мекиците. Она татково тера мекици со 100 души, а за 2 дена новороденче му иде дома бе....

  1 јуни 2020 во 16:20
 9. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на John Snow во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Постојат 3 типа на луѓе. 1. Се плаши да излезе надвор, не дај боже у природа. Чинарот ќе ги зарази со корона. 2. Мислат дека све ова е...

  1 јуни 2020 во 16:19
 10. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на prominent во темата Феминско младинско ќоше.

  Добар ден :sun: Како сте ми? Јас - супер. Само што се враќам од работа, задоволна сум од продуктивноста денеска, отидов добро одморена и...

  1 јуни 2020 во 14:28
 11. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на BelieberYeahh во темата Коронавирус – образование за време на пандемија.

  Состојбава е веќе загрижувачка, а факултетиве (барем мојот) си ќутат и немаат намера да преземат нешто. Сега прочитав и за студентските...

  1 јуни 2020 во 14:11
 12. На christinnn му/ѝ се допадна мислење на Dream-Girl во темата Коронавирус: Состојбата во Македонија и светот.

  Како ќе забранат меѓуградско движење, а за неколку дена почнува испитна на УКИМ со физичко присуство? Нема шанса. Нас не известија...

  1 јуни 2020 во 14:07