Членови кои ја/го следат Claudia

 1. bojana26

  Истакнат член
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  116
 2. Elizabethh

  Истакнат член, од under your skin.
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  116
 3. GordanaL

  Истакнат член
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  43
  Поени од трофеи:
  201
 4. Neskrotliva

  Истакнат член
  Пораки:
  63
  Допаѓања:
  5
  Поени од трофеи:
  116
 5. rosen

  Активен член
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  34