1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.
cooper
Последна активност:
26 април 2015
Се зачлени на:
9 февруари 2014
Пораки:
15
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
16
Локација:
Veles
Професија:
Diplomiran pravnik

cooper

Активен член, од Veles

Последна посета на cooper:
26 април 2015