1. Планирана е кратка техничка интервенција во 01:00 ч. (25.09.2020). Очекуваме прекин во времетраење од 15-30 минути. Ви благодариме за трпението!
corazon
Последна активност:
18 август 2011
Се зачлени на:
17 август 2011
Пораки:
3
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
61

corazon

Истакнат член

Последна посета на corazon:
18 август 2011