Членови кои ја/го следат CrazyStupidLove

 1. Dinamickid

  Истакнат член
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  61
 2. Maxymous

  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  86