Членови кои ги следи Crucio

 1. bilkata

  Администратор
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.660
  Поени од трофеи:
  296
 2. Katja.efremova

  Истакнат член
  Пораки:
  658
  Допаѓања:
  78
  Поени од трофеи:
  156
 3. LoVeR

  Популарен член
  Пораки:
  886
  Допаѓања:
  1.046
  Поени од трофеи:
  296
 4. srcekrsacka

  Популарен член
  Пораки:
  2.953
  Допаѓања:
  1.736
  Поени од трофеи:
  326
 5. Sunshine88

  Истакнат член
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  566
  Поени од трофеи:
  236
 6. teddybear

  Популарен член, од Somewhere over the rainbow, where troubles melt li
  Пораки:
  2.679
  Допаѓања:
  10.360
  Поени од трофеи:
  366
 7. thatsmysecret

  Истакнат член
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  196