D.E.S.I
Последна активност:
12 февруари 2013
Се зачлени на:
2 октомври 2011
Пораки:
8
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
64

Ги следи 2

D.E.S.I

Истакнат член

Последна посета на D.E.S.I:
12 февруари 2013