Членови кои ја/го следат dafe993

 1. girl2

  Истакнат член, Женски, од Bitola
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  171
 2. Mariangel

  Форумски идол, Женски
  Пораки:
  2.631
  Допаѓања:
  46.058
  Поени од трофеи:
  446
 3. mariz

  Форумски идол, Женски, од Skopje.
  Пораки:
  13.060
  Допаѓања:
  64.290
  Поени од трофеи:
  566